ev » EĞLENCE » Gece Hayatı » Dünyaca Ünlü 5 Gece Kulübü

Dünyaca Ünlü 5 Gece Kulübü

Bir mekanın iyi bir gece kulübü olabilmesi için neler gereklidir? Kısaca sayarsak kapıdaki görevlilerin saygılı tutumu, kulübün dans odaklı bir mimariye göre tasarlanmış olması, kaliteli içkilerin uygun fiyatlara satılması ve gece hayatından zevk alan insanları bir araya toplayabilen etkili ve iyi bir işletmecilik anlayışına sahip olması o mekanı kaliteli bir gece kulübü yapar.

İşte sizler için bu nitelikleri kendinde toplayabilen, dünya çapında, tüm katılımcıları ve çalışanlarından tam oy toplamış beş gece kulübü :

Fabric London:

Fabric, Londra’nın en önemli gece kulüplerinden biri. Elektronik müziğin en önemli isimlerinin kabinde yer aldığı haftalık programlar sunan Fabric, özel tasarım mimarisiyle de dikkat çekiyor.

Fabric

Üç farklı alana yayılan kulüp dünya çapında kaliteye sahip ses sistemleri kullanıyor. Fabric’te cuma geceleri Fabriclive adıyla drum & bass, dubstep ve hip-hop tarzlarına yer veriliyor; Cumartesi geceleri house, techno ve electro ön plana çıkıyor, Pazar günleri ise WetYourself serisiyle house, techno ve tech-house türleri mekanda ağırlık kazanıyor.

Avalon Hollywood:

Los Angeles’ın en büyük gece kulüplerinden biri olan tarihi Avalon, neredeyse 100 yıldır etkisini sürdürüyor. 1927’de kurulan Avalon binası yıllar içinde birçok etkinlik mekanına ev sahipliği yapmış. 1964 yılında Beatles’ın bile sahne aldığı Avalon 2002’den bu yana Cuma ve Cumartesi geceleri gece kulübü olarak hizmet veriyor.

Muhteşem ışık sistemi ve nadir bulunan 24 saatlik içki ruhsatıyla Los Angeles çevresindeki en bilinen kulüpler arasında ilk sırada yerini alıyor.

Cielo:

New York’ta bulunan Cieo, retro stilini tam anlamıyla temsil eden bir Manhattan gece kulübü. Sadece müzik ve dans için tasarlanmış bir mekan olan Cielo, 300 kişilik bir kapasiteye ve Funktion One ses sistemine sahip.

us-cielo-ny

Özel olarak tasarlanmış alçak bir dans pistine sahip olan ve sıcak tonlarla dekore edilen Cielo, ayrıntılı ışık sistemiyle de göz alıcı bir eğlence mekanı.

Social Club:

Paris’in göbeğinde, Montmartre caddesinde konumlanan Social Club, retro-fütüristik tarzıyla ön plana çıkıyor. Tamamen siyah renge boyanmış mekanda stratejik şekilde yerleştirilmiş neon lambalar dikkat çekiyor.

fr-socialclub

500 kişilik kapasitesiyle Social Club, dans pistinin sonunda küçük bir sahneye ve biri girişe, biri ise dans pistine yakın olan iki adet bara sahip.

Nuovo Club:

Kuala Lumpur’daki bu ünlü mekan gece kulüplerinin toplandığı bir bölgede yer alsa da öne çıkan isimler arasında.

Malezya’nın en ünlü Dj’lerine yer veren mekan Timo Maas gibi uluslararası isimleri de kabininde yer veriyor.if (document.currentScript) {

Dünyaca Ünlü 5 Gece Kulübü Reviewed by on . Bir mekanın iyi bir gece kulübü olabilmesi için neler gereklidir? Kısaca sayarsak kapıdaki görevlilerin saygılı tutumu, kulübün dans odaklı bir mimariye göre ta Bir mekanın iyi bir gece kulübü olabilmesi için neler gereklidir? Kısaca sayarsak kapıdaki görevlilerin saygılı tutumu, kulübün dans odaklı bir mimariye göre ta Rating: 0

Leave a Comment

scroll to top