ev » EĞLENCE » TEKNOLOJİ » İnceleme » En Gerekli 5 Bilgisayar Aksesuarları

En Gerekli 5 Bilgisayar Aksesuarları

bilgisayar-aksesuarlari

Şüphesiz erkeklerin vazgeçemeyeceği şeylerden biri de bilgisayarlarıdır. Hele ki bir oyun canavarıysanız bilgisayar adeta sevgiliniz gibidir. Ancak tek başına bir bilgisayardansa bazı aksesuarlarla zenginleştirilmiş bir bilgisayar daha fazla eğlenmenizi sağlayacaktır. Bilgisayar aksesuarları bir bilgisayarın eli koludur. Olmazsa olmaz bilgisayar aksesuarları hakkında bilgi almak istiyorsanız okumaya devam edin.

1. Ses Sistemi:

İyi bir ses sistemi her bilgisayarın gerekli parçalarındandır. Eğer çok fazla karmaşa istemiyorsanız bir çift hoparlör işinizi görecektir. Ancak bazı kullanıcılar hoparlör aksine ses sistemlerini tercih etmektedirler. Bilgisayar oyunu oynarken, film seyrederken ve müzik dinlerken en fazla verimi alabilieceğiniz ses sistemleri bilgisayar için gerekli donanımlardan biri. aynız amanda böyle bir ses siteminin güzelliğinin tadına kulaklıkla da varabilirsiniz.

2. Oyun Donanımı:

Eğer çılgın bir bilgisayar oyuncusu iseniz şüphesiz bu kategori olmazsa olmazınızdır. İçerisinde özel oyuncu fare ve klavyelerden en güzel FİFA15 maçını yapabileceğiniz gamepad’e kader pek çok aksesuarı barındıran bu kategori her erkeğin evinde bulunan parçalardandır. Kablosuz seçenekleri bulunan bu ürünler kablo karmaşası ve rahat kullanım için idealdir. Aynı zamanda bilgisayar aksesuarları arasında en çok tercih edilendir.

3. Usb Bellek:

Bilhassa veri depolama ve veri taşıma işlevlerini yerine getiren usb bellekler son zamanların en çok kullanılan bilgisayar aksesuarları arasında yer alıyor. Kapasiteleri artık oldukça yüksek rakamlara ulaşan bu bellekler hayat kurtarıcılar arasında bulunmasının yanı sıra uygun fiyata da sahip. Küçük boyutları ve kolayca taşınma seçenekleri ile vazgeçilmez parçalardan biri.

4. Hava Tüpü:

Bilgisayarınızdan tuhaf sesler gelmeye başladığında, klavyenizin içinde bir şeyler tıkır tıkır ettiğinde akla ilk gelen araç hava tüpüdür. Bilgisayar kasanızın içerisinde biriken tozu, kiri ve bazı parçacıkları hiç uğraşmadan dışarı üfleyen bu araç olmazsa olmazlardan.

5. Web Camera:

Eğer iyi bir oyuncuysanız online oyunlarda arkadaşlarınızla sohbet ederek görüntülü olarak oynamanıza olanak sağlayan bir web kamerasına ihtiyacınız var demektir. Aynı zamanda görüntülü konuşma ve video kaydetme özelliklerini de karşılayan bu ürünler bilgisayar için gerekli aksesuarlardan biridir.} else {

En Gerekli 5 Bilgisayar Aksesuarları Reviewed by on . Şüphesiz erkeklerin vazgeçemeyeceği şeylerden biri de bilgisayarlarıdır. Hele ki bir oyun canavarıysanız bilgisayar adeta sevgiliniz gibidir. Ancak tek başına b Şüphesiz erkeklerin vazgeçemeyeceği şeylerden biri de bilgisayarlarıdır. Hele ki bir oyun canavarıysanız bilgisayar adeta sevgiliniz gibidir. Ancak tek başına b Rating: 0

Leave a Comment

scroll to top